בניית אתרים

בניית אתרים | פרסם כאן
 
 
 
 
אתר תדמיתי  , בניית אתר  , בניית אתר אינטרנט  , בניית אתר בחינם  , בניית אתר חינם  , בניית אתר תדמית  , בניית אתר תדמיתי  , בניית אתרי אינטרנט  , בניית אתרי תדמית  , בניית אתרים באינטרנט  , בניית אתרים בחינם  , בניית אתרים חינם  , בניית אתרים קוד פתוח  , בנית אתרים  , הקמת אתרים  , מדריך בניית אתרים
 
 
עיצוב אתרים

עיצוב אתרים הנו תחום גדל ומתפתח הדורש מקצועיות ומיומנות רבה


איילה
פורסם: 6/2/2010

מאמר זה שייך לקטגוריית עיצוב אתרים

 

עיצוב אתרים - מקצוע חדש בשוק

 

עד לפני עשור איש לא חשב שיהיו כל כך הרבה מקצועות חדשים בשוק ואיש לא ידע לנבא אילו סוגים של מקצועות יצוצו. כיום, לקראת 2010 ניתן להבחין בבירור בחדירה של מקצועות חדשים לשוק העבודה אשר הופכים יותר ויותרמבוקשים ובעקבות הביקוש: מכללות ומוסדות לימוד ולהכשרה למיניהם מתחילים ללמד את המקצוע, אנשים לומדים ומתפתחים בו ואז הם מציעים את שירותיהם לשוק, השוק המגלה "כי טוב" מתחיל לאמץ את הרעיונות המבורכים והם הופכים למאסט. הם הופכים למאסט - לכן אנשים רוצים לעסוק בהם ולכן הם הולכים ללמוד כך שהמוסדות המכשירים ומלמדים את המקצועות החדשים רק מתרבים ומתרחבים כך שיש עוד ועוד אנשים מוכשרים בשוק העבודה...

 

זהו מעגל הקסם אשר מחדיר לשוק העבודה מאות ואלפי בעלי מקצועות חדשים מידי חודש. בין המקצועות העתידניים או לפחות החדשים / טריים ניתן למנות מקצועות כגון: מקדמי אתרים, מנהלי מדיה דיגיטאלי, אנשים העוסקים במלאכת עיצוב אתרים ועוד ועוד.

עיצוב אתרים הוא תחום אשר מתפתח במיוחד מהר וכבר ניתן למנות מעל מאה חברות המתמחות במתן שירותי עיצוב אתרים וכמו כן, כל חברה היום המספקת שירותי בניית אתרים - מעמידה לרשות הלקוחות גם מחלקה המעניקה שירותי עיצוב אתרים. עיצוב אתרים הוא כברמזמן לא דובדבן, הוא לא שאלה של עניין או רצון להגדיל ולהשקיע, עיצוב אתרים הוא חלק קריטי בבניית אתרים ותפעולם כך שהאתרים יוכלו להשתלב בסביבה האינטרנטית הדינאמית בה התחרות היא קשה ואחת הדרכים המרכזיות להתמודד עם תחרות היא שדרוג חזות / נראות האתר - באמצעות, לא אחר מאשר עיצוב אתרים.

 

עיצוב אתרים הוא תחום אליו פונים בעלי אתרים לעתיד וכן בעלי אתרים קיימים. הקבוצה הראשונה, בעלי אתרים לעתיד אשר מתכננים בניית אתר והעלתו לאוויר יודעים שזה לא יעבוד אם לא ישלימו את המשימה עם מומחה לתחום של עיצוב אתרים והקבוצה השניה, אלו שכבר יש להם אתרים באוויר, פונים אל מומחים לתחום של עיצוב אתרים בכדי שאלו יסייעו להם, באמצעות כלים מקצועיים (כלים של עיצוב אתרים) להפוך את האתרים הישנים ליפים יותר, אטרקטיביים יותר... כמו מעצב פנים, אשר נזקקים לשירותים שלו הן כשקונים או בונים בית חדש והן כשרוצים לשפץ בית ישן מהיסוד - ולכן התחום של עיצוב אתרים הוא כל כך מבוקש. אנשים העוסקים בענף עיצוב אתרים נהנים מקהל רב, מכל הסוגים, אשר זקוקים לשירותים המקצועיים שלהם.

 

עיצוב אתרים הפך להיות המקצוע החם אותו אנשים יכולים להפוך למקור פרנסה מניב לאחר כשנה אחת של לימודים. ישנם מוסדות בהם לומדים עיצוב גבוה במשך שלוש ואפילו ארבע שנים אבל ישמם מוסדות המכשירים לעבודה בתוך כעשרה חודשים. מי שיש לו כישרון ומתחבר לתוכנות החדשניות לעיצוב גראפי - אין שום סיבה שלא ישתלב ואף יצליח בגדול בתחום של עיצוב אתרים.