בניית אתרים

בניית אתרים | פרסם כאן
 
 
 
 
אתר תדמיתי  , בניית אתר  , בניית אתר אינטרנט  , בניית אתר בחינם  , בניית אתר חינם  , בניית אתר תדמית  , בניית אתר תדמיתי  , בניית אתרי אינטרנט  , בניית אתרי תדמית  , בניית אתרים באינטרנט  , בניית אתרים בחינם  , בניית אתרים חינם  , בניית אתרים קוד פתוח  , בנית אתרים  , הקמת אתרים  , מדריך בניית אתרים
 
 
עיצוב אתרים

עיצוב אתרים - טיפים ועצות יש לכם אתר? רוצים לשדרג אותו מבחינה חזותית? רוצים לבנות אתר? מאמר זה יעניק לכם את כל הכלים והתפרונות להתמ

איילה
פורסם: 6/2/2010

מאמר זה שייך לקטגוריית עיצוב אתרים

 

עיצוב אתרים - טיפים ועצות
 
יש לכם אתר? רוצים לשדרג אותו מבחינה חזותית? רוצים לבנות אתר? מאמר זה יעניק לכם את כל הכלים והתפרונות להתמודד עם הנושא של עיצוב אתרים מההתחלה ועד הסוף:
 
עיצוב אתרים - חברות גדולות ומצליחות לפתרונות עיצוב אתרים: ישנן כיום בשוק הישראלי חברות גדולות ומוכרות המעניקות שירותי עיצוב אתרים וכן בניית אתרים או לחילופין רק עיצוב אתרים. היתרונות של פניה לחברות הגדולות הללו הן רבות: אתם יודעים שאתם יכולים לסמוך עליהן כי יש להן שם מוכר (אותו הן הרוויחו ביושר). בחברות הגדולות לפתרונות עיצוב אתרים עובדים אנשים מוכשרים וכישרוניים מהשורה הראשונה ובעיקר - חברות גדולות לפתרונות עיצוב אתרים הן בעלות ידע רב וניסיון. בבעלותן כל התוכנות המתקדמות והחדישות לעיצוב והן עסקו כבר עם עשרות ומאות אתרים בתחום ההתמחות שלכם כך שיש להם ידע רלוונטי בתחום של עיצוב אתרים בכלל וכן עיצוב אתרים בתחום שלכם בפרט. החסרונות של פניה לחברה גדולה ומוכרת אשר מעניקה שירותי עיצוב אתרים הן גם כן ברורות: אתם בגדר עוד אחד מתוך עשרות או מאות לקוחות. היכולת להשקיע ולרדת בפרטים הקטנים לפעמים הולכת לאיבוד לאור ריבוי המשימות. חברות גדולות גובות מחירים גבוהים ולרוב מדובר על הוצאה משמעותית על עיצוב אתרים (שלא כל חברה יכולה להרשות לעצמה) וכמו כן, קיים תמיד הנושא של ניגוד עניינים ותחרות (חברות גדולות העוסקות בתחום של עיצוב אתרים יכולות לעצב לכם ובו זמנית - לעצב למתחרים שלכם!).
 
עיצוב אתרים - משרדי בוטיק קנטים ועצמאיים המעניקים שירותי עיצוב אתרים: שירותי עיצוב אתרים ניתן למצוא גם בלי שמות גדולים ומפוצצים. ישנם משרדים קטנים,על המודל של סטודיו ליעצוב בו עובדים כארבעה מעצבים בערך וכמובן יש גם סולואיסטים (אנשים העובדים לבד). כאן טווחה המחירים יכול לנוע לכאן או לכאן. אבל בהחלט ניתן לאתר פיתרונות זולים יותרלפרויקט של עיצוב אתרים בעיקר בקרב סטודיואים חדשים ועצמאים בתחילת דרכם. היתרון הוא בולט: הם מתפחים את האתר שלכם ומעניקים לכם זמת ותשומת לב שחברות גדולות לא מסוגלות וזה יתרון משמעותי בעיקר כשכל הקונספט של עיצוב אתרים הוא יצירת בולטות בשטח - ייחוד של אתרים על פני המתחרים.
 
החסרונות של עיצוב אתרים על ידי מעצבים פחות מוכרים ופחות מנוסים - בדיוק - אין לכם מספיק ממה להתרשם כך שקשה יותר לבחור את האדם או המשרד הנכון וגם כשהם כבר עובדים - יש להם פחות ידע וניסיון מול לקוחות בכלל ומול לקוחות מהתחום שלכם בפרט.
 
עיצוב אתרים - קביעת הטון העיצובי (בחירת קונספט, שימוש באלמנטים ועוד): כאשר אתם פונים לחברה, צוות, אדם עצמאי וכל אופציה אחרת בכדי שיעצבו את האתר שלכם אתם חייבים להבין שהם מעצבים את האתר "שלכם". משמע, אתם קובעים את הטון. אתם כותבים להם בריף (הוראות עבודה) ולא להיפך. אתם מכירים את התחום בו האתר שלכם עוסק, אתם מכירים את קהל היעד שלכם ולכן, עם כל הכבוד לידע וליכולות המקצועיים שלהם, אתם חייבים להיות בתמונה כל הזמן.