בניית אתרים

בניית אתרים | פרסם כאן
 
 
 
 
אתר תדמיתי  , בניית אתר  , בניית אתר אינטרנט  , בניית אתר בחינם  , בניית אתר חינם  , בניית אתר תדמית  , בניית אתר תדמיתי  , בניית אתרי אינטרנט  , בניית אתרי תדמית  , בניית אתרים באינטרנט  , בניית אתרים בחינם  , בניית אתרים חינם  , בניית אתרים קוד פתוח  , בנית אתרים  , הקמת אתרים  , מדריך בניית אתרים
 
 
מאמר בנושא בניית אתר חינם

בניית אתר חינם - כי היתרונות עולים על החסרונות בניית אתר חינם זה דבר אפשרי ביותר. כאשר אתם בוחרים לפתוח אתר אינטרנט, אתם צריכים להחשיב

איילה
פורסם: 12/24/2009

מאמר זה שייך לקטגוריית בניית אתר חינם

 

בניית אתר חינם - כי היתרונות עולים על החסרונות


בניית אתר חינם זה דבר אפשרי ביותר. כאשר אתם בוחרים לפתוח אתר אינטרנט, אתם צריכים להחשיב את כל ההוצאות השונות שתהיינה לכם, בין השאר, עלות האתר. בניית אתר חינם, דרך שרתים של חברות קיימות, מאפשר לכם לחסוך לפחות את העלות הזו. כמובן שבניית אתר חינם כוללת איזשהו תנאי שמציבה החברה שמספקת בניית אתר חינם, לרוב דרך פרסומות, או דרך עלות כספית עתידית על האתר. בניית אתר חינם, כאמור, מפנה לכם כספים לפיתוח תחומים אחרים באתר שלכם, או בעסק שלכם, אם האתר אמור לשרת עסק. מה גם, שאם בכוונתכם להרוויח מהאתר, התרוממות העסק זה דבר שסביר שייקח זמן, ולא יקרה באופן מיידי, עם עליית האתר לאוויר האינטרנטי והעלות הקבועה על האתר במידה ולא בחרתם בבניית אתר חינם לא תתאזן עם רווחים, מפני שעדיין לא יהיו כאלה בהתחלה.

כדי להתחיל את החיים האינטרנטיים שלכם ברגל ימין, לעשות היכרות נוחה ורגועה עם הממד החדש הזה, מבלי להיות מחויבים לאילו שהם עלויות מהרגע הראשון, עדיף לכם לבחור בבניית אתר חינם. כמובן שבניית אתר חינם טומנת בחובה מגבלות מסוימות – אתם תהיו לרוב תחומים לעבוד עם אופציות העיצוב של החברה שהשרת בבעלותה, ולא תהיה לכם מרחב החלטה רחב, כמו במקרה והייתם משלמים על הבנייה, לגבי בניית האתר. תצטרכו לפעול בתוך הגבולות שנקבעו בחברה הספציפית שנתנה לכם את המרחב האינטרנטי לבניית אתר חינם.

יכול להיות שעתה אתם מגרדים בראשכם, מפני שלהיות כפופים למגבלות זו לא בדיוק הצורה שתכננתם להתחיל את עיסוקיכם ברשת, אבל לעיתים אין ברירה, צריך להתפשר כדי להתקדם בחיים, אתם לעולם לא תקבלו מתנות בחינם, כך גם בהקשר של בניית אתר חינם, תצטרכו לוותר על מספר דברים שהייתם רוצים שיהיו לכם ולא אפשריים במגבלות הקיימות, זאת כדי שתוכלו להוריד את התשלום על עלות האתר מגבכם.

בניית אתר חינם היא דרך טובה לקיים חיים אינטרנטיים שלווים, מבלי להיות בלחץ תמידי לעמוד בתשלומים. אומנם, לאו דווקא מדובר בסכום גבוהה, אבל עד שהאתר לא מחזיר השקעה, וזה דבר שעלול לקחת זמן, התשלום הקבוע הזה יהיה כמו עצם בגרון עבורכם. בניית אתר חינם מחליקה את העצם בגרון, מורידה מכם מכשול ראשון בתהליך פיתוח העולם האינטרנטי הפרטי שלכם, האתר שלכם.

בניית אתר חינם היא החלטה שאתם מגיעים אליה לאחר שבחנתם וראיתם מה העלויות השונות לבניית אתרים באינטרנט. אתם צריכים להבין מה אתם מקבלים ועל מה אתם מוותרים כאשר אתם בוחרים בבניית אתר חינם, לעומת מצב של בניית אתר בתשלום. יכול מאוד להיות, ואף סביר, שתמצאו שהחסרונות של בניית אתר חינם הם לאו דווקא כאלה שלא תוכלו לחיות איתם, ולצד זה, היתרונות של בניית אתר חינם יהיו מפתים וחיוביים במיוחד.