מערכת לבניית דפי נחיתה

בניית אתרים | פרסם כאן
 
 

  

 מערכת לבניית דפי נחיתה בפשטות וללא צורך במתכנת חיצוני

באמצעות מערכת CRM חכמה לבניית דפי נחיתה, גם אתם יכולים ליצור עבור בית העסק שלכם את העמוד שדרכו יגיעו אליכם המוני גולשי אינטרנט המתאימים לחוג לקוחותיכם. המערכת ניתנת לתפעול בעצמכם, ללא כל אלמנט תכנותי חיצוני. מה שנדרש בסך הכל הוא להירשם לחברת קידום אתרים שתיצור עבורכם מנוי בפלטפורמת בניית האתרים מספר אחת למקדמים, וורדפרס. במסגרת יצירת המנוי שלכם, תוכלו להתעניין בשטחי אחסון בהתאמה לצרכי האתר שלכם ולקבל את תבנית וורדפרס את המערכת מותקנת. כעת, מה שנוצר הוא ליצור דפי נחיתה פשוטים ב- Drag and drop פשוט וקל.

איך זה עובד?

מערכת דפי הנחיתה מחולקת ל- 2 Plug ins, ניהול הקמפיין ועיצובו. ניהול הקמפיין הוא המנוע של הקמפיין, והוא קובע את כל הנושאים הטכניים שלו: את מבנה טופס דף הנחיתה, אלו שדות, קומבו בוקסים ושורות בחירה יהיו למשתמש, ומה יעשה עבורו כפתור ה- Submit (שלח): ישלח לכם מייל? ישלח ללקוח הודעה (עם טיפ מתנה מכם, למשל)? כמובן שבפלאג אין ActiveCampaign ניתן גם לקבוע ולידציות לבלימת הטופס ורישום הודעות שגיאה תחת תנאים מסוימים (רישום מלל במקום שדה גיל או טלפון, רישום טקסט חופשי במקום כתובת אימייל, רישום תעודת זהות או כרטיס אשראי שלא לפי האלגוריתמיקה וכד'). את כל אחד מהרכיבים שאזכרו כאן, כולל הוולידציות, ניתן לגרור בעצמכם ללא תכנות. לאחר שתסיימו, ניתן לשמור את הקמפיין ולקשר את פלאג אין ה- ActiveCampaign לפלאג אין ה- Elementor, מה שיאפשר לכם לעצב את הטופס ולהפוך אותו לדף נחיתה בגימור מושלם. הקישור נעשה בפשטות, על ידי טופס קישור ActiveCampaign מסוים לדף Elementor מסוים על ידי הזנת קוד ה- API וכתובת ה- URL של הראשון לאחרון.

מהם היתרונות בשיטת בנייה זו?

הסדרת דף נחיתה איכותי בעיצוב אישי שלכם, תכנון יסודי של הטופס על ידיכם ללא צורך לפנות למתכנת אם התחרטתם על מבנה מסוים או שאלה מסוימת שתישאל, שילוב הטופס של ActiveCampaign גם בהמשך, ולא רק כדף נחיתה (למשל כדף שדות שישמש גולשים באתר שלכם), ועוד. כשאתם בונים לבד את דף הנחיתה שלכם עםמערכת לבניית דפי נחיתה אתם הרבה יותר עצמאיים בחופש פעולתכם במסגרת הקידום הרשתי ובניית האתר.